GATOR
52.004.10-L
5,99 €| L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 262 | 1.370 | 605 | 270 |
GATOR, pamučna polo majica dugih rukava, 200 g/m2, crna
Polo majica GATOR je muški/unisex model dugih rukava klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, poslovnoj i korporativnoj upotrebi tokom cele godine. Izrađena je od 100% pamuka, prirodnog i prijatnog materijala koji obezbeđuje udobnost, dobru prozračnost i stabilnost pri nošenju. Gramatura od 200 g/m2 daje majici puniji osećaj i dodatnu trajnost, čineći je pogodnom i za intenzivniju upotrebu. Model je šiven sa strane, sa elastičnim ranflama na rukavima koje obezbeđuju uredan izgled i stabilnost. Opremljena je sa tri dugmeta u boji majice i rezervnim dugmetom. Ojačana traka duž vrata i dodatni štep duž ramena i donjeg ruba pomažu očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Polo majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 200 g/m2 • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Elastične ranfle na rukavima • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Ojačana traka duž vrata • Dodatni štep duž ramena i na dnu • Stabilan oblik pri nošenju i pranju • Tear-off etiketa • Pogodna za korporativnu i poslovnu upotrebu • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.004.10 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | 262 0 0 | 1.370 0 0 | 605 0 0 | 270 0 0 | |
| 52.004.11 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
- | - | 91 0 0 | 51 0 0 | - | - | |
| 52.004.15 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
357 0 0 | 236 0 0 | 710 0 0 | 862 0 0 | 1 0 0 | - | |
| 52.004.23 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
209 0 0 | 297 0 0 | 683 0 0 | 538 0 0 | 130 0 0 | 176 0 0 | |
| 52.004.30 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
14 0 0 | 268 0 0 | 682 0 0 | 51 0 0 | 216 0 0 | 201 0 0 | |
| 52.004.33 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
181 0 0 | 25 0 0 | 70 0 0 | 176 0 0 | 25 0 0 | 185 0 0 | |
| 52.004.50 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
163 0 0 | 130 0 0 | 301 0 0 | 199 0 0 | 78 0 0 | 172 0 0 | |
| 52.004.90 | 5,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
97 0 0 | 937 0 0 | 938 0 0 | 706 0 0 | - | 88 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 52.004.10-L |
| Model | GATOR |
| Opis | Polo majica GATOR je muški/unisex model dugih rukava klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, poslovnoj i korporativnoj upotrebi tokom cele godine. Izrađena je od 100% pamuka, prirodnog i prijatnog materijala koji obezbeđuje udobnost, dobru prozračnost i stabilnost pri nošenju. Gramatura od 200 g/m2 daje majici puniji osećaj i dodatnu trajnost, čineći je pogodnom i za intenzivniju upotrebu. Model je šiven sa strane, sa elastičnim ranflama na rukavima koje obezbeđuju uredan izgled i stabilnost. Opremljena je sa tri dugmeta u boji majice i rezervnim dugmetom. Ojačana traka duž vrata i dodatni štep duž ramena i donjeg ruba pomažu očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što olakšava personalizaciju i brendiranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Ključne karakteristike: Polo majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 200 g/m2 • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Elastične ranfle na rukavima • Tri dugmeta u boji majice • Rezervno dugme • Ojačana traka duž vrata • Dodatni štep duž ramena i na dnu • Stabilan oblik pri nošenju i pranju • Tear-off etiketa • Pogodna za korporativnu i poslovnu upotrebu • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.29 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605025608488 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.57 x 0.405 x 0.36 m |
| Ukupna težina pakovanja | 16.50 kg |
| Carton volume | 0.083 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610510000000 |