MASTER LADY
50.051.10-S
2,24 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 10.271 | 16.368 | 12.923 | 6.568 | 4.110 |
| Dolazak | 8000 01.11.26. | 12000 01.11.26. | 8000 01.11.26. | 3000 01.11.26. | 500 01.11.26. |
MASTER LADY, ženska pamučna majica, 150g/m2, crna
Majica MASTER LADY je ženski model kratkih rukava sa lagano strukiranim krojem koji prati liniju tela. Izrađena je od pamuka sa gramaturom od 150 g/m², što je čini laganom, prijatnom za nošenje i pogodnom za promotivne aktivnosti, brendiranje i personalizaciju. Reč je o najekonomičnijem i najprodavanijem ženskom modelu u ponudi, delu MASTER kolekcije, a model je dostupan u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane, što doprinosi stabilnosti kroja. Dvostruko šivenje na rukavima i donjem delu povećava trajnost, dok je okovratnik ojačan trakom radi boljeg zadržavanja forme. Velika paleta boja omogućava lako uklapanje u različite promotivne i korporativne koncepte. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Lagano strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Velika paleta boja • Budget-friendly • Deo MASTER kolekcije • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.051.10 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
10.271 0 0 Dolazak | 16.368 0 0 Dolazak | 12.923 0 0 Dolazak | 6.568 0 0 Dolazak | 4.110 0 0 Dolazak | |
| 50.051.11 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.383 0 0 | 1.726 0 0 | 1.254 0 0 | 812 0 0 | 1.112 0 0 | |
| 50.051.12 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.704 0 0 | 2.892 0 0 | 3.148 0 0 | 1.435 0 0 | 701 0 0 | |
| 50.051.15 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.675 0 0 | 3.885 0 0 | 3.795 0 0 | 1.016 0 0 | 763 0 0 | |
| 50.051.20 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.859 0 0 | 4.612 0 0 | 4.480 0 0 | 1.738 0 0 | 685 0 0 | |
| 50.051.22 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
277 0 0 | 774 0 0 | 868 0 0 | 765 0 0 | 564 0 0 | |
| 50.051.23 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.780 0 0 | 4.060 0 0 | 2.686 0 0 | 1.821 0 0 | 593 0 0 | |
| 50.051.24 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
861 0 0 | 942 0 0 | 1.228 0 0 | 434 0 0 | 303 0 0 | |
| 50.051.26 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.408 0 0 | 2.350 0 0 | 3.293 0 0 | 1.462 0 0 | 819 0 0 | |
| 50.051.30 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.446 0 0 | 6.246 0 0 | 4.379 0 0 | 1.048 0 0 | 1.094 0 0 | |
| 50.051.32 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
351 0 0 Dolazak | 95 0 0 Dolazak | 571 0 0 Dolazak | 118 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.051.33 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
815 0 0 | 997 0 0 | 1.563 0 0 | 790 0 0 | 376 0 0 | |
| 50.051.34 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.910 0 0 | 2.489 0 0 | 2.449 0 0 | 879 0 0 | 559 0 0 | |
| 50.051.40 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.576 0 0 | 2.782 0 0 | 2.727 0 0 | 1.117 0 0 | 720 0 0 | |
| 50.051.51 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.179 0 0 | 2.170 0 0 | 2.485 0 0 | 1.398 0 0 | 437 0 0 | |
| 50.051.52 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.896 0 0 | 1.976 0 0 | 1.957 0 0 | 887 0 0 | 708 0 0 | |
| 50.051.53 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.913 0 0 | 2.752 0 0 | 2.424 0 0 | 1.259 0 0 | 539 0 0 | |
| 50.051.55 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.650 0 0 | 2.514 0 0 | 2.530 0 0 | 1.019 0 0 | 600 0 0 | |
| 50.051.57 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.554 0 0 | 2.646 0 0 | 1.738 0 0 | 823 0 0 | 498 0 0 | |
| 50.051.60 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.090 0 0 | 644 0 0 | 1.348 0 0 | 1.108 0 0 | 781 0 0 | |
| 50.051.70 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
383 0 0 | 670 0 0 | 737 0 0 | 488 0 0 | 291 0 0 | |
| 50.051.71 | 2,24 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.278 0 0 | 1.469 0 0 | 1.425 0 0 | 974 0 0 | 815 0 0 | |
| 50.051.90 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
18.015 0 0 Dolazak | 37.814 35 0 Dolazak | 23.340 95 0 Dolazak | 6.731 60 0 Dolazak | 5.811 20 0 Dolazak |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.051.10-S |
| Model | MASTER LADY |
| Opis | Majica MASTER LADY je ženski model kratkih rukava sa lagano strukiranim krojem koji prati liniju tela. Izrađena je od pamuka sa gramaturom od 150 g/m², što je čini laganom, prijatnom za nošenje i pogodnom za promotivne aktivnosti, brendiranje i personalizaciju. Reč je o najekonomičnijem i najprodavanijem ženskom modelu u ponudi, delu MASTER kolekcije, a model je dostupan u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane, što doprinosi stabilnosti kroja. Dvostruko šivenje na rukavima i donjem delu povećava trajnost, dok je okovratnik ojačan trakom radi boljeg zadržavanja forme. Velika paleta boja omogućava lako uklapanje u različite promotivne i korporativne koncepte. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Lagano strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Velika paleta boja • Budget-friendly • Deo MASTER kolekcije • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Kolekcija | MASTER |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Strukirani kroj, Klasičan |
| Barkod | 8605040021323 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.415 x 0.35 x 0.34 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.00 kg |
| Carton volume | 0.049 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |