TERRA LADY
50.071.10-S
2,49 €| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 763 | 2.981 | 3.345 | 1.955 | 564 |
TERRA LADY, majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2, crna
Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.071.10 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
763 0 0 | 2.981 0 0 | 3.345 0 0 | 1.955 0 0 | 564 0 0 | |
| 50.071.15 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
674 0 0 | 1.180 0 0 | 1.151 0 0 | 712 0 0 | 217 0 0 | |
| 50.071.20 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
798 0 0 | 1.833 0 0 | 1.593 0 0 | 963 0 0 | 300 0 0 | |
| 50.071.22 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
689 0 0 | 975 0 0 | 1.108 0 0 | 606 0 0 | 299 0 0 | |
| 50.071.25 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
692 0 0 | 995 0 0 | 993 0 0 | 596 0 0 | 295 0 0 | |
| 50.071.30 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.065 0 0 | 2.566 0 0 | 2.101 0 0 | 1.064 0 0 | 429 0 0 | |
| 50.071.36 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
681 0 0 | 884 0 0 | 991 0 0 | 592 0 0 | 292 0 0 | |
| 50.071.43 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
685 0 0 | 996 0 0 | 986 0 0 | 595 0 0 | 295 0 0 | |
| 50.071.44 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
327 0 0 | 734 0 0 | 696 0 0 | 436 0 0 | 99 0 0 | |
| 50.071.50 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
429 0 0 | 802 0 0 | 671 0 0 | 448 0 0 | 130 0 0 | |
| 50.071.55 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
367 0 0 | 804 0 0 | 866 0 0 | 578 0 0 | 147 0 0 | |
| 50.071.59 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
664 0 0 | 849 0 0 | 979 0 0 | 586 0 0 | 290 0 0 | |
| 50.071.71 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
672 0 0 | 985 0 0 | 991 0 0 | 588 0 0 | 297 0 0 | |
| 50.071.72 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
361 0 0 | 805 0 0 | 859 0 0 | 574 0 0 | 167 0 0 | |
| 50.071.74 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
496 0 0 | 985 0 0 | 894 0 0 | 577 0 0 | 139 0 0 | |
| 50.071.90 | 2,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.280 0 0 | 5.256 0 0 | 4.290 0 0 | 2.633 0 0 | 926 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.071.10-S |
| Model | TERRA LADY |
| Opis | Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Tema | Organski pamuk |
| Barkod | 8605040045404 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.24 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.26 kg |
| Carton volume | 0.058 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |