WINNER
52.006.10-XS
9,99 €| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 816 | 1.081 | 1.837 | 2.302 | 2.152 | 43 |
| Dolazak | 140 31.07.26.360 02.06.26. | 340 31.07.26.660 02.06.26. | 460 31.07.26.1540 02.06.26. | 640 31.07.26.2360 02.06.26. | 620 31.07.26.2380 02.06.26. | 420 31.07.26.1580 02.06.26. |
WINNER, dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom, 280 g/m2, crna
Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom WINNER je unisex model klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađena od brušenog futera, pruža dobar balans između topline, udobnosti i izdržljivosti. Reč je o jednom od najprodavanijih modela u ponudi. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini pamuk, dok se poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model ima dva prednja džepa, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na rukavima, ramenima i dnu doprinose dugotrajnosti i očuvanju forme, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje prema potrebama klijenta. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom • Sirovinski sastav: 85% pamuk, 15% poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Rajsferšlus • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.006.10 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
816 0 0 Dolazak | 1.081 0 0 Dolazak | 1.837 0 0 Dolazak | 2.302 0 0 Dolazak | 2.152 0 0 Dolazak | 43 0 0 Dolazak | |
| 52.006.11 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
29 0 0 Dolazak | 120 0 0 Dolazak | 181 0 0 Dolazak | 749 0 0 Dolazak | 676 0 0 Dolazak | 175 0 0 Dolazak | |
| 52.006.15 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
381 0 0 Dolazak | 602 0 0 Dolazak | 1.417 0 0 Dolazak | 1.964 0 0 Dolazak | 1.913 0 0 Dolazak | 478 0 0 Dolazak | |
| 52.006.20 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
703 0 0 Dolazak | 650 0 0 Dolazak | 1.800 0 0 Dolazak | 2.415 0 0 Dolazak | 3.887 0 0 Dolazak | 2.739 0 0 Dolazak | |
| 52.006.23 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
554 0 0 Dolazak | 404 0 0 Dolazak | 850 0 0 Dolazak | 500 0 0 Dolazak | 895 0 0 Dolazak | 789 0 0 Dolazak | |
| 52.006.30 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
425 0 0 Dolazak | 135 0 0 Dolazak | 386 0 0 Dolazak | 262 0 0 Dolazak | 314 0 0 Dolazak | 530 0 0 Dolazak | |
| 52.006.50 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.006.90 | 9,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
152 0 0 | 174 0 0 Dolazak | 336 0 0 Dolazak | 992 0 0 | 1.359 0 0 | 421 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 52.006.10-XS |
| Model | WINNER |
| Opis | Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom WINNER je unisex model klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađena od brušenog futera, pruža dobar balans između topline, udobnosti i izdržljivosti. Reč je o jednom od najprodavanijih modela u ponudi. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini pamuk, dok se poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model ima dva prednja džepa, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na rukavima, ramenima i dnu doprinose dugotrajnosti i očuvanju forme, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje prema potrebama klijenta. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom • Sirovinski sastav: 85% pamuk, 15% poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Rajsferšlus • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.47 kg |
| Sastav | 85% pamuk, 15% poliester |
| Materijal | Poliester, Pamuk |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605025673554 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.59 x 0.4 x 0.37 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.92 kg |
| Carton volume | 0.087 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610220900000 |