RIDER
57.056.10-S
23,99 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 56 | 182 | 309 | 325 | 134 | 91 |
RIDER, softshell jakna sa kapuljačom, crna
RIDER je lagana softshell jakna sportskog i outdoor karaktera, dizajnirana za aktivno kretanje i rad u promenljivim vremenskim uslovima. Troslojna konstrukcija sa TPU membranom obezbeđuje vodonepropusnost do 5.000 mm i paropropusnost 1.000 g/m2/24 h, pružajući pouzdanu zaštitu od vetra i vlage uz kontrolisano odvođenje toplote tokom fizičke aktivnosti. Jakna ima integrisanu kapuljaču sa elastičnim učkurima i regulatorima za precizno prilagođavanje, kao i vodootporne rajsferšluse na svim džepovima. Opremljena je sa dva prednja džepa i jednim džepom na grudima, dok otvori za palac na rukavima povećavaju stabilnost i dodatno štite ruke pri kretanju. Produžena zadnja strana doprinosi boljoj pokrivenosti leđa tokom rada i outdoor aktivnosti. RIDER je idealan za lagani trekking, terenski rad, logistiku i svakodnevnu aktivnu upotrebu. Ključne karakteristike: Troslojna softshell konstrukcija • TPU membrana • Vodonepropusnost 5.000 mm • Paropropusnost 1.000 g/m2/24 h • 100% poliester • Integrisana kapuljača sa regulatorima • Vodootporni rajsferšlusi • 2 prednja džepa + džep na grudima • Otvori za palac • Produžena leđa • Sportski i funkcionalni kroj
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.056.10 | 23,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
56 0 0 | 182 0 0 | 309 0 0 | 325 0 0 | 134 0 0 | 91 0 0 | |
| 57.056.11 | 23,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
89 0 0 | 103 0 0 | 179 0 0 | 228 0 0 | 160 0 0 | 95 0 0 | |
| 57.056.20 | 23,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
134 0 0 | 164 50 0 | 0 87 0 | 8 140 0 | 152 30 0 | 95 0 0 | |
| 57.056.30 | 23,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
18 0 0 | 5 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 15 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 57.056.10-S |
| Model | RIDER |
| Opis | RIDER je lagana softshell jakna sportskog i outdoor karaktera, dizajnirana za aktivno kretanje i rad u promenljivim vremenskim uslovima. Troslojna konstrukcija sa TPU membranom obezbeđuje vodonepropusnost do 5.000 mm i paropropusnost 1.000 g/m2/24 h, pružajući pouzdanu zaštitu od vetra i vlage uz kontrolisano odvođenje toplote tokom fizičke aktivnosti. Jakna ima integrisanu kapuljaču sa elastičnim učkurima i regulatorima za precizno prilagođavanje, kao i vodootporne rajsferšluse na svim džepovima. Opremljena je sa dva prednja džepa i jednim džepom na grudima, dok otvori za palac na rukavima povećavaju stabilnost i dodatno štite ruke pri kretanju. Produžena zadnja strana doprinosi boljoj pokrivenosti leđa tokom rada i outdoor aktivnosti. RIDER je idealan za lagani trekking, terenski rad, logistiku i svakodnevnu aktivnu upotrebu. Ključne karakteristike: Troslojna softshell konstrukcija • TPU membrana • Vodonepropusnost 5.000 mm • Paropropusnost 1.000 g/m2/24 h • 100% poliester • Integrisana kapuljača sa regulatorima • Vodootporni rajsferšlusi • 2 prednja džepa + džep na grudima • Otvori za palac • Produžena leđa • Sportski i funkcionalni kroj |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Sastav | 1. Lice - 100% poliester 2. Membrana - 5000 mm vodonepropusnost, 1000 g/m2/24 h paropropusnost 3. Postava - 100% poliester |
| Materijal | Softshell, Poliester |
| Performanse | Vodootporno, TPU membrana, Paropropusno |
| Pol | Twin model, Muški |
| Barkod | 8605040020869 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.41 x 0.355 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.50 kg |
| Carton volume | 0.087 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 620190000000 |