PREMIUM 180
50.063.10-S
3,29 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 4.065 | 21.747 | 30.476 | 32.104 | 17.506 | 5.686 |
PREMIUM 180, pamučna majica, 180 g/m2, crna
Majica PREMIUM 180 je kvalitetan unisex model kratkih rukava, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 180 g/m², što obezbeđuje puniji osećaj materijala i povećanu izdržljivost. Majica je šivena iz tube, bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu, kao i dodatni štepovi duž ramena, povećavaju trajnost proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi bolje stabilnosti forme. Model je dostupan u različitim bojama i pogodan je za brendiranje. Dostupan je i u ženskoj varijanti. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m² • Punija i izdržljiva • Unisex kroj • Šivena iz tube (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štepovi duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Veliki izbor boja • Pogodna za brendiranje • Dostupna u ženskoj verziji • Oeko-Tex sertifikat
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.063.10 | 3,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
4.065 0 0 | 21.747 0 0 | 30.476 0 0 | 32.104 0 0 | 17.506 0 0 | 5.686 0 0 | |
| 50.063.11 | 3,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
663 0 0 | 1.611 0 0 | 3.637 0 0 | 3.240 0 0 | 1.325 0 0 | 404 0 0 | |
| 50.063.20 | 3,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.213 0 0 Dolazak | 3.326 0 0 Dolazak | 4.661 0 0 Dolazak | 4.580 0 0 Dolazak | 5.128 0 0 Dolazak | 3.142 0 0 Dolazak | |
| 50.063.23 | 3,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.268 0 0 Dolazak | 3.062 0 0 Dolazak | 6.719 0 0 Dolazak | 6.075 0 0 Dolazak | 1.261 0 0 Dolazak | 1.251 0 0 Dolazak | |
| 50.063.30 | 3,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
703 0 0 Dolazak | 2.834 0 0 Dolazak | 7.572 0 0 Dolazak | 7.586 0 0 Dolazak | 3.116 0 0 Dolazak | 1.231 0 0 Dolazak | |
| 50.063.40 | 3,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
687 0 0 | 2.223 0 0 | 4.101 0 0 | 3.944 0 0 | 2.125 0 0 | 626 0 0 | |
| 50.063.53 | 3,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
599 0 0 | 2.265 0 0 | 4.205 0 0 | 4.206 0 0 | 2.173 0 0 | 569 0 0 | |
| 50.063.90 | 2,89 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
7.576 0 0 Dolazak | 27.680 0 0 Dolazak | 45.113 0 0 Dolazak | 40.501 0 0 Dolazak | 21.820 0 0 Dolazak | 8.335 0 0 Dolazak |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.063.10-S |
| Model | PREMIUM 180 |
| Opis | Majica PREMIUM 180 je kvalitetan unisex model kratkih rukava, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Izrađena je od 100% češljanog pamuka, sa gramaturom od 180 g/m², što obezbeđuje puniji osećaj materijala i povećanu izdržljivost. Majica je šivena iz tube, bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu, kao i dodatni štepovi duž ramena, povećavaju trajnost proizvoda, dok je okovratnik ojačan trakom radi bolje stabilnosti forme. Model je dostupan u različitim bojama i pogodan je za brendiranje. Dostupan je i u ženskoj varijanti. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 180 g/m² • Punija i izdržljiva • Unisex kroj • Šivena iz tube (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štepovi duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Veliki izbor boja • Pogodna za brendiranje • Dostupna u ženskoj verziji • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Sastav | 100% češljani pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Strukirani kroj, Klasičan |
| Barkod | 8605040048689 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.51 x 0.36 x 0.19 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.26 kg |
| Carton volume | 0.035 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |