TARGET MEN
50.073.10-S
2,99 €| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 927 | 2.675 | 12.081 | 12.617 | 6.482 | 2.626 |
TARGET MEN, pamučna majica, 160 g/m2, crna
Majica TARGET MEN je unisex model kratkih rukava izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i zahtevnijim uslovima upotrebe. Sa gramaturom od 160 g/m², predstavlja model višeg kvaliteta sa naglaskom na izdržljivost i postojanost. Deo je TARGET kolekcije, razvijene za intenzivno nošenje i često pranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, što doprinosi dugotrajnosti i stabilnosti. Dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom omogućavaju bolje zadržavanje forme i otpornost na habanje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Viši kvalitet • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.073.10 | 2,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
927 0 0 | 2.675 0 0 | 12.081 0 0 | 12.617 0 0 | 6.482 0 0 | 2.626 0 0 | |
| 50.073.15 | 2,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.196 0 0 | 1.935 0 0 | 2.947 0 0 | 2.654 0 0 | 999 0 0 | 184 0 0 | |
| 50.073.20 | 2,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.857 0 0 | 4.858 0 0 | 8.814 0 0 | 8.415 0 0 | 3.892 0 0 | 1.182 0 0 | |
| 50.073.23 | 2,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.760 0 0 | 3.927 0 0 | 7.295 0 0 | 6.494 0 0 | 3.176 0 0 | 1.380 0 0 | |
| 50.073.30 | 2,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.958 0 0 | 5.816 0 0 | 10.679 0 0 | 10.636 0 0 | 5.213 0 0 | 1.932 0 0 | |
| 50.073.90 | 2,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
12.090 0 0 | 25.553 0 0 | 44.974 0 0 | 44.410 0 0 | 22.280 0 0 | 7.041 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.073.10-S |
| Model | TARGET MEN |
| Opis | Majica TARGET MEN je unisex model kratkih rukava izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i zahtevnijim uslovima upotrebe. Sa gramaturom od 160 g/m², predstavlja model višeg kvaliteta sa naglaskom na izdržljivost i postojanost. Deo je TARGET kolekcije, razvijene za intenzivno nošenje i često pranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, što doprinosi dugotrajnosti i stabilnosti. Dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom omogućavaju bolje zadržavanje forme i otpornost na habanje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Viši kvalitet • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.14 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TARGET |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040040973 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.2 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.36 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |