SPINNER
52.049.10-XS
9,49 €| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 256 | 177 | 574 | 1.588 | 1.737 | 755 | 339 |
SPINNER, dukserica sa rajsferšlusom, 280 g/m2, crna
Dukserica sa rajsferšlusom SPINNER je unisex model namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađena od brušenog futera, pruža toplinu i udobnost, uz praktičan dizajn bez kapuljače, što je čini pogodnom za nošenje ispod prsluka ili jakne. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini pamuk, dok se poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model ima dva prednja džepa koja pružaju prostor za sitne predmete ili zagrevanje ruku, elastične ranfle na rukavima i donjem delu, kao i dodatne štepove na rukavima, ramenima i dnu radi veće dugotrajnosti. Okovratnik je ojačan trakom, što doprinosi stabilnosti i udobnosti tokom nošenja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), čime je olakšana personalizacija i brendiranje prema potrebama klijenta. Ključne karakteristike: Dukserica sa rajsferšlusom • Sirovinski sastav: 85% pamuk, 15% poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Rajsferšlus • Kragna bez kapuljače • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.049.10 | 9,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
256 0 0 | 177 0 0 | 574 0 0 | 1.588 0 0 | 1.737 0 0 | 755 0 0 | 339 0 0 | |
| 52.049.15 | 9,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
287 0 0 | 441 0 0 | 1.211 0 0 | 2.576 0 0 | 2.527 0 0 | 1.006 0 0 | 262 0 0 | |
| 52.049.20 | 9,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
205 0 0 | 394 0 0 | 950 0 0 | 2.050 0 0 | 2.003 0 0 | 889 0 0 | 400 0 0 | |
| 52.049.30 | 9,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
194 0 0 | 408 0 0 | 876 0 0 | 1.817 0 0 | 1.835 0 0 | 782 0 0 | 293 0 0 | |
| 52.049.55 | 9,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
191 0 0 | 412 0 0 | 759 0 0 | 1.590 0 0 | 1.592 0 0 | 664 0 0 | 216 0 0 | |
| 52.049.90 | 9,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
191 0 0 | 423 0 0 | 884 0 0 | 1.823 0 0 | 1.847 0 0 | 854 0 0 | 382 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 52.049.10-XS |
| Model | SPINNER |
| Opis | Dukserica sa rajsferšlusom SPINNER je unisex model namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađena od brušenog futera, pruža toplinu i udobnost, uz praktičan dizajn bez kapuljače, što je čini pogodnom za nošenje ispod prsluka ili jakne. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini pamuk, dok se poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model ima dva prednja džepa koja pružaju prostor za sitne predmete ili zagrevanje ruku, elastične ranfle na rukavima i donjem delu, kao i dodatne štepove na rukavima, ramenima i dnu radi veće dugotrajnosti. Okovratnik je ojačan trakom, što doprinosi stabilnosti i udobnosti tokom nošenja. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), čime je olakšana personalizacija i brendiranje prema potrebama klijenta. Ključne karakteristike: Dukserica sa rajsferšlusom • Sirovinski sastav: 85% pamuk, 15% poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Rajsferšlus • Kragna bez kapuljače • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Sastav | 85% pamuk, 15% poliester |
| Materijal | Poliester, Pamuk |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605073829323 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.595 x 0.405 x 0.31 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.60 kg |
| Carton volume | 0.075 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610220900000 |